Rüzgar full hd izle
5.9 IMDB Puanı 606 Görüntülenme

Rüzgar full hd izle

35 yaşındaki Ece, çocuk bezi üreten bir şirketin genel müdür yardımcılığını yapmaktadır. Sevgilisi Alper ile mutlu bir ilişkileri vardır ve 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmanın zamanı gelmiştir. Fakat Alper’in çocuk isteğine karşı çıkan Ece yüzünden bir türlü evlenemezler. Tam da bu sırada beklenmedik bir şekilde hayatlarına giren bir kapkaç çetesi elemanı olan 10 yaşındaki Rüzgar her şeyi değiştirecektir. Sokak çetesini alt etmeye çalışan kahramanlar büyük bir aile olmalarını sağlayacak bir maceraya atılırlar.
fragman tr dublaj

Rüzgar Filmi Vizyona Girdi Mi?

Burası güvenli alan olacaktı. İkisi de açmıyor. Of, yapmacık olmayı bırak. Belki de drama kulübüne katılmalısın. Gabrielle! Gabrielle! Ah, tatlım, bir şey yok. Biraz su al, bir şey yok. Sakin ol şimdi. Sakin ol. Merhaba. Neyin Rüzgar 1080p izle müdiresi? Peki. O? Peki, belki de annesini aramalısınız. Oraya gelemem. Hayır, bak, oraya… Pekala. Orası çocuğunun okulu mu? Pekala, yani çocuğumun değil, dostumun çocuğunun. Benim babam hiçbir durumda gelmezdi. Gitmelisin. Sarılmak ister misin? Hayır! Dale, sonra görüşürüz. Pekala dostum. Selam. Her ne kadar garip bir şey söyleyeceksen zaten söyledin gibi davranalım.

Rüzgar Filmi full izle

Ben iyiyim. Sadece panik atak geçirdim. Bu bir zeka göstergesi, bunu herkes biliyor. Eskiden babanda da vardı. Bana bunu hiç söylemedi. Hey. Okul zor. Güzel olacağını düşünmüştüm. Panik ataklar bok gibi! Annemi istiyorum. Tamam. Tamam. Pekala, sadece oraya gir Hayır, Charlie. ve biraz bekle. Charlie onu burada istemiyorum. Ben… Orada otur. Burası hak eden çocuklara ayrıldı. Saygısız bir kıza değil… Onu bırakamazdım, Rüzgar bedava izle çok üzgün. Bu sabah affetmek ya da öyle bir şeyle ilgili bana ne dedin? Evet. Burası garip. Evet öyle. Herkes örgü ceketli ve spor alanlı bir sosyetik okuluna gidecek kadar şanslı değil. Ne şanslı olduğunu bilmiyorsun. Sen genç kadın, büyümen gerek. İşte konuşma geliyor. Ben, Lydia teyze, okul, göğsüne vurduğun öğretmen. Gerçekten bak, seni eğitmeye çalışan insanlara saldırmaya devam edemezsin.

Rüzgar 2018 tek parça izle

Yapabilirsin, ama geri gelmeye devam etmeyeceğiz Gabs. Peki, ailen yanında olmadı. Anlıyorum. Tamamen anlıyorum. Benim ailem beni yıl önce Finchley’deki bazı terli teyzeler tarafından yetiştirilmeye bıraktı. Bok gibiydi ama ya gücenirsin ve veledin teki olursun ya da durumdan en iyisini elde etmeye çalışırsın. Anlıyor musun? Sana babamın dedikleri hakkında dediklerim var ya. Duymak istemiyorum. Sadece bunları söylemedi. Harika, tamam. Aynı zamanda bana sosyetik olduğu için dayak yediğini söyledi. Onu kurtarmışsın. Sana kapüşonlu kahramanım diyor. Hayatımda ağzımın payı hiç verilmedi ama babam sana söylediklerimi duyduğunda çıldırdı. İyi, gerçekten iyi. Bu konuda çok üzgün. İkimiz de öyleyiz. Bu bir özür mü? Evet.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rüzgar

  Yayın Tarihi:

  19 Ocak 2018

  Senaryo:

  Volkan Girgin

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?