Ölümcül Labirent Türkçe dublaj izle
6.4 IMDB Puanı 1 Yorum 875 Görüntülenme

Ölümcül Labirent Türkçe dublaj izle

6 yabancı ve gizemli bir odada yaşanan esrarengiz olaylar. Adından anlaşıldığı üzere Escape Room, günümüzün popüler oyunlarından biri olan kaçış odasını referans alıyor. Psikolojik gerilim türündeki film, hiç beklemedikleri anda bir odada kilitli kalan 6 yabancının hayatta kalma mücadelesini gözler önüne seriyor.

İyi iş patron. Kesinlikle değiyor değil mi? Evet, kesinlikle. Pekala kızlar. Hadi fitleşelim. Canavar gibi. Hareket etmelisiniz. Canavar gibi. Kükrediğinizi duyayım! Vahşi hayatta ölürsün. Vahşi hayatta ölmek isterim. Beden eğitimiyle ilgilenmiyorsun öyle mi? Çamurlu bir sahada Escape Room 2019 izle koşmanın eğitim olarak görüldüğünü bilmiyordum. Bu okulda tüm akademik noktaları temin ediyoruz. Ve hepsi eşit derecede Ölümcül Labirent Altyazılı izle önemli. Bir topa vurunca altın yıldız almakla periyodik cetveli ya da karanlık maddeyi bilmek hangi yönden eşit? Oyunu oyna ya da yine okul müdürüne git. Bu hiç de Harry Potter gibi değil! Expecto siktiğimin patronumu gerizekalı.

Ölümcül Labirent Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Aman Tanrım! Memesinden vurdun! Meseleyi biliyorsun. Burada bekle. Mesele ne? Duruma bağlı. Niye buradasın? İlk sefer mi yoksa müdavim misin? İlk seferim. Hala rehabilitasyon aşamasındasın. Ders, uyarı. Cömert hissediyorlarsa ailene mektup yazarlar. Hissetmiyorlarsa okul terapistine. Rehabilitasyondan sonra ne var? Bilmek istemezsin. Hunter. El kreminde süper yapıştırıcı. En azından kimse yaratıcılığına gölge düşüremez. Gabrielle, buradan. Pekala. Ne olursa olsun iyi şanslar. Ufaklık, ben homoseksüelim. Babam okula geçen sene tonlarca para verdi ve annem fakültenin yarısıyla yatıyor. Benden Ölümcül Labirent filmi full izle kurtulamıyorlar. Denesem de. Gabrielle, şimdi! Ne? Ama kazaydı! Eylemlerin sonuçları vardır. Otur! Lütfen aileme söylemeyin. Çıldıracaklar! Belki döndüğünde daha itaatkar olursun. Lütfen yapmayın. İlk kez lacrosse oynuyordum GAB’İN YENİ OKULU …ve kaldır. Hay sikeyim, kimin telefonu bu?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Escape Room

  Yayın Tarihi:

  04 Ocak 2019

  Senaryo:

  Bragi F. Schut, Maria Melnik, Bragi F. Schut

  Yorumlar (1)