Hadi Gidelim Türkçe dublaj izle
7.6 IMDB Puanı 513 Görüntülenme

Hadi Gidelim Türkçe dublaj izle

Onward, babalarını çok küçük yaşta kaybeden iki genç elf kardeşin hikayesini konu ediyor. Kardeşler, hatırlamakta zorlandıkları ve çok özledikleri babaları ile son bir gün geçirme fırsatlarının olduğunu öğrenirler. Dünyada var olan bir büyü, onların babaları ile kavuşmalarını sağlayacaktır. Kardeşler, bu fırsatı kaçırmamak için ne yapıp edip büyüye sahip olmanın yolunu bulmalıdır. Kendilerini zorlu bir mücadeleye sokan kardeşler, büyüye ulaşıp babalarını son bir kez görebilme imkanını bulabilecekler midir?
fragman rapid upto load

Onward Türkçe dublaj izle Sana ihtiyacım yok. Evet, hiç yok. Asla olmaz. Ben Biliyorum. Susadım, ya sen? Seni çok seviyorum. Ben de. Sen benimkisin. Sonsuza dek. Kim osurdu? Kahretsin, iyi misin? Affedersin. Yardım edeyim mi? Leke kalemi getireyim mi? Evet, getir, Will, lütfen. Çok üzgünüm. Maskaralık ediyordum. Üzgünüm. Çok meşgul olduğunu bildiğimden ortalığı temizliyordum. Seni meşgul arı. Benim odamı mı temizliyordun? Sürpriz olacaktı. Will. Konuşalım. Bırakabilirsin Sorun yok. Çıkar şunları. Tamamdır. Tamamdır, dostum. Mutlu musun? Evet, tabii mutluyum. Çünkü ben artık mutlu muyum bilmiyorum. Aman Tanrım. Vay canına,, bunu duymak güzel. Tanrım. Ne kadar zamandır mutlu olmamıştım. Sahi mi? Aslında, geçen hafta seni neredeyse aldatıyordum. Tamamen. Kiminle? İşten Brenda’yla. Harika. Şey Öyleyse bu kadar. Sanırım. Bilmiyorum. Uzun zamandır birlikteyiz. Ben …zor olacağını düşünmüştüm. Anlıyorum. Ama seni seviyorum, Blair, ve hep seveceğim. Ben de seni seviyorum. Ve Will, lütfen odama dönüp temizliği bitireyim deme. İyi düşündün. Tanrım. Hey. Uyan, sürtük. Sutyenim nerede? Kahretsin. Sikeyim. Michael Cera hakkında tuhaf bir rüya görüyordum. Fit biri. Ben Haberlerim var. Pekâlâ. Bugün benim hakkımda olsun istemiyorum. O yüzden Jenny’ye söyleme. Jenny’ye neyi söylemesin? Selam. Günaydın. Dostum, berbat mı hissediyorsun? Horrible! Milyon kez şekerleme yapacağım.

Onward Ne Zaman Vizyona Girecek?

Onward full hd izle Sırlarınızı anlatın. Başla dedikoduya. Ben Will’le ayrıldım. Affedersin, ne? Ne? Yaptım. Ondan ayrıldım. Orada gittiğimde odamı temizliyordu. Benim odamı da temizledikten önce mi sonra mı ayrıldınız? Dur. Ne oldu? Nasıl hissediyorsun? Bu senin yaşından önce evlenme planını alt üst ediyor. İyi misin? Biliyorum. Çıldıracağım sanmıştım, biraz öyleyim ama daha ziyade harikayım. Öyleyim. Bunu Nate’le aranızda olanlara denk getirdiğim için üzgünüm. İkisi farklı olaylar, ve senin adına mutluyum. Daha iyisini hak ediyorsun, o da öyle. Alınma ama. Hak ediyor. Kesinlikle. Hey. Kötü Blair. Bad Blair yok. Şu an burada değil. Kötü Blair bugün erken çıktı. Saatin kaç olduğunu biliyorsun. Ne olduğunu da. Hadi, kız. Oh, tekilalar. Kötü Blair. Önce karıştırsak mı? Yavaş başlayalım. Aç. Birazcık, sadece azıcık. Yavaş. Ağır. Yavaş. Çok fazla oldu. Geri döndü! Evet! Hadi. Kahretsin dostlar. Hazırlanmalıyız. civarı kıyafetim var. Artık bekâr olduğuma göre, tavsiye gerek. Aman Tanrım. Kahretsin. Çocuklar, ben bekârım. Durun, putas, sizin için bir şeyim var, perritas. Bu bizim üniversiteden “Sürtükler” şarkı listemiz değil mi? Evet, öyle. Berbat bir his. Hadi gidelim. Tamamdır, kızlar!

Onward Tek Parça izle

Onward hdfilmcehennemi, Onward fragman, Onward 1080p izle Tamamdır! Şu an kendimizden feci etkilendim. Dondurma dondurmadır. Şeker işte. Şeker neredeyse orada. Ver bana o şekeri. Ama bende laktoz intoleransı var. Alalım şunu. Biraz su içsek nasıl olur? Tüm gün alkol aldık. Aman Tanrım. Ben bakıyorum. Aromalı su sever misiniz? Bana yardım edebilirsin. Onu yapabilirsin. Bu şarkıyı çalıyor olamazlar. Kahretsin. Bu boka ihtiyacımız yok. Hadi gidelim. Emin misin? Blair, atıştırmalıkları sen alsan nasıl olur? Tamam, olur. Ve dışarıda görüşürüz. Sorun yok. Sorun yok. O şarkı söylerken biz atıştırmalık alalım. Telli peynir ister misin? Blair. Ne yapıyorsunuz? Telli peynirin parasını ödeyip defolun! Kedimi korkutuyorsunuz. Bak ne diyeceğim, siktir! Sen siktir, kadın! Burası karaoke barı değil. Neden bu kadar sesli müzik çalıyorsun?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Onward

  Yayın Tarihi:

  06 Mart 2020

  Senaryo:

  C.S. Anderson, Dan Scanlon

  Resimler

  "Hadi Gidelim Türkçe dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?