Jumanji 3 The Next Level Türkçe dublaj izle
2.0
01
5.7 IMDB Puanı 1,308 Görüntülenme

Jumanji 3 The Next Level Türkçe dublaj izle

Macera, aksiyon ve fantastik türlerindeki Jumanji: Welcome to The Jungle 2'nun ilk filmi olan Jumanji: Vahşi Orman filminde her biri özel güçlere sahip avatarlara dönüşen dört arkadaşın mahsur kaldıkları Jumanji'nin riskli ve tehlikeli dünyasında verdikleri mücadele anlatılıyordu. Dört sıra dışı arkadaş bir video konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun adını duymamıştır. Heyecanla oyunu incelemeye başlayan ve oynamaya koyulan dört ergen kendilerini vahşi bir ormanda avatarların bedenlerinin içinde bulurlar. Kısa bir süre sonra Jumanji ile oynadıklarının düşünen çocuklar kendilerinin de bir oyunun içinde olduğunu keşfederler. Sonsuza kadar Jumanji’nin içinde hapsolmamak için hayatların macerasını yaşamak zorundadırlar.

Jumanji 3 The Next Level Türkçe dublaj izle Diğer dünyadaki canlılar bize benziyor mudur? Yoksa bizden farklılar mıdır? Evrende bizden başka zeki yaşam formları olduğuna inanıyor musunuz? Kesinlikle. Neden? Drake Denklemine göre, sadece Samanyolu Galaksimizde en az tane keşfedilebilir medeniyet bulunuyor. İlginç. Kardeşim bana genelde uzaylı der. Bana da sık sık öyle derler. Bir kere rüyamdaki peygamber böcekleri de öyle demişti. Belki de uzaylıyızdır. Sanırım. Ya da sen ve benim gibi insanlar, dünyanın gerçek yerlileriyiz ve diğerleri uzayın başka bir yerinden gelmiştir. Bu fikri sevdim. Yemekten sonra Bunsen beki üzerinde marshmallow kızartalım mı? Tanrım, evet! Dışarı çıkıp dondurma yiyelim mi? Televizyon izliyorum. Bittiği zaman? Pekala. Monopoly oynayalım mı? Thimble olmana izin veririm. Yazıklar olsun. Küçük köpek olur mu? Son olarak, Bunsen bekinde gazı açıp çakmağı çakıyoruz. Bunu pek söylemem, ama bu harika bir güvenlik dersi. Teşekkürler. Misafir sensin. Sen buyur. Kamp ateşinin etrafında olmak gibi. Ama bu sefer zavallı olan ben değilim. Çakma kamp ateşimizin etrafında otururken sana bir kovboy şarkısı söyleyeyim mi? Tabii ki de. Bovling oymanaya gidelim mi? Çarkıfelek izlediğimi görmüyor musun?

Jumanji 3 The Next Level Filmi Vizyona Girdi Mi?

Jumanji 3 The Next Level 1080p izle, Jumanji 3 The Next Level tek parça izle Hayır diyebilirsin. John ile konuştun mu? Peki? Sheldon ile birlikte televizyon izliyorlarmış. Kimse de onlara karışmıyormuş. Ben eve gidiyorum. Uğradığın için teşekkürler. Sesli al. Sesli al. Yatağa kıvranmak istiyorsan, yardımcı olabilirim. Bir karpuzda tecrübe etmiştim. Sorun yok. Ben kendimi kıvırabilirim. Pekala. Bir şeye ihtiyacın olursa ben odamdayım. Eğer susarsan suyun burada. Ve tahtada da akşam aklına bir şey gelirse kullanabilmen için taze tebeşirler var. Harika. Ve eğer nenen bu gece nasıl olduğumu sorarsa, ona iyi cevap verirsen sevinirim. Üç yıldız. Üç üzerinden mi? Harika. Merhaba. Ne istiyorsun? Sana turta yaptım. Neden? Komşu olarak pek iyi bir geçmişimiz olmadığı aklıma geldi de. Çünkü birbirimizi pek sevmiyoruz. Doğru. Ben de oturup turta yeriz ve birbirimizle barışırız diye düşünüyordum. Ben asla kimseyi affetmem. Pekala öyleyse. Bu oturup üzerine konuşulması gereken bir konu gibi duruyor. Turta da yiyelim ama. Anne, yine kan çıkıyor. Teşekkür ederim Mary, ama şu an pek uygun bir zaman değil.

Jumanji 3 The Next Level Tek Parça izle

Jumanji 3 The Next Level konusu, Jumanji 3 The Next Level indir, Jumanji 3 The Next Level yorum Bobby, Billy’nin bacağına çatal sapladı. Tanrım. O iyi mi? Plastik çataldı, ama derisi fena çizildi. Pekala, anladım. Turtayı alayım ve başka zaman konuşalım. Olur mu? Pekala. Sanırım çatalın üstünde hardal var. Gitmem gerek. Tabak sende kalabilir. Sheldon. Neden kaçıyorsun? Sadece seni öpmek istiyorum. Tanrım, tanrım. Dr. Sturgis? Oh, Sheldon. Seni görmek çok güzel. Sanırım düşüp kafanızı vurmuşsunuz. Biraz sersem gibiyim. Beyin sarsıntısı testi yapmalıyım. İsminiz nedir? John Burgess Sturgis. Burgess Sturgis? Güzel isim. Teşekkürler. Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı kim? George Herbert Walker Bush. Burgess Sturgis ismi bence daha güzel. Çünkü uyumlu. Son sorum. Antipartikülü olmayan fermiyon nedir? Nötrino, tabii ki de. Beyin sarsıntısı tehlikesi geçti. Açıkçası kolay sorulardı. Doğru. Burada bekleyin, gidip buz getireyim. Ve sıcak bir şeyler hazırlayayım. Tezgahın üstünde bergamot çayı var. İçinde biraz bir şeyler kalmış olması gerek. Ne yapıyorsun? Ne gibi duruyorsa onu. Eşlik edeyim mi? Olur tabii. Televizyon izlemek istersen, gidebilirim.

Jumanji 3 The Next Level Filmi full izle – indir

Hayır, tekrar zaten bu. Ama tekrar olmasa bile Ne.. ne oldu? Hiçbir şey. Devam et. Mary? George, oğlumu çok özledim. Ve asla geri dönmeyecek çünkü annesine ihtiyacı kalmadı. Hayır, tabii ki de geri dönecek. Ne kadar mutlu olduğunu görmeliydin. Georgie ve Missy hala bizimle ama. Tanrım! Tanrım! Tanrım! Tanrım! Dr. Sturgis, çayınız yanıyor! Deneme yapmamız iyi oldu. Kesinlikle. Dışarısı da soğukmuş. İyi geceler. Fikrimi değiştirdim. Buradan gitmek istemiyorum. Gitmek zorunda değilsin. Bir çocuğa bakmam gerektiğini söylediğinde aklın neredeydi? Bir daha aynı hatayı yapmam. Marry Poppins’e mi benziyorum? Ne kadar zeki olsam da, oksijen ve kağıt ile yangını söndürmeye çalıştım. Sorun yok. Kimseye bir şey olmadı. Sarsıntı geçirmiş olabilirim. Nasıl hissediyorsun? Kafamın üstünde saç var gibi. Sheldon iyi mi? Evt, iyi. Nasılsın. Daha iyi. Biliyor musun, burada otururken ne düşündüm. İkisini de getirebilmek için bir saat boyunca yol gittim. Tam bana yakışır bir hareket.

2.0
01
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Untitled Jumanji: Welcome to the Jungle Sequel

  Yayın Tarihi:

  13 Aralık 2019

  Senaryo:

  Jeff Pinkner, Scott Rosenberg

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?