John Wick 3 Parabellum Türkçe dublaj izle
6.6 IMDB Puanı 46 Yorum 43,224 Görüntülenme

John Wick 3 Parabellum Türkçe dublaj izle

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir...

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Biliyorum. Diğerleri? Sen dönmeyince aramaya çıktık. İzlerini hemen bulduk. Ama onlar bizi daha önce buldular. Benim yüzümden öldüler. Demek ki boş yere değildi. Pekâlâ. Kalk ayağa. Yürü. Güzel mi? Onu hiç tanımadım. Adı ne? Frey galiba. İlk adını John Wick 3 Parabellum oyuncuları bilmiyorum. Eminim mutlu olursunuz. Ve onunla bir köprü uğruna evleniyorsunuz. Önemli bir köprü. Babamı öldürmelerinden önceydi. Güneye yürüyüp onu zamanında kurtarabileceğimi sandım ama sadece o köprüyü geçebilseydim. Kuzeyli insanlarla konuştuğumda hepsi babanızı severmiş. Tanıdığım en iyi adamdı. Biliyorum, çocuklar babaları hakkında her zaman için John Wick 3 Parabellum konusu her zaman o şekilde düşünmezler, inanın bana.

  Bir keresinde bana lord olmanın baba olmaya benzediğini söyledi. Ama binlerce çocuğun olurmuş ve hepsini düşünürmüşsün. Tarlaları eken John Wick 3 Parabellum indir çiftçileri korursun. Yerleri silen kadınları korursun. Askerleri savaşa götürürsün. Bana sabah korkuyla uyanıp gece korkuyla yattığını söylerdi. Ona inanmadım. Ona sordum. ''Bir erkek korkuyorsa nasıl cesur olabilir?'' ''Bir erkeğin cesur olduğu tek zaman odur.'' demişti. Keşke onu tanısaydım. Sizi severdi. Çoğu lord yer silen kadınlardan ziyade altınını ve ihtişamını düşünür. O ne altını ne ihtişamı düşündü. Ya siz? Hakkımda şarkılar söylesinler diye mi bu savaşı veriyorum John Wick 3 Parabellum yorum sanıyorsunuz? Eve gitmek istiyorum. Adamlar peşimden dönsün istiyorum.

  John Wick 3 Parabellum Filmi Vizyona Girdi Mi?  O zaman niye gitmiyorsunuz? Çünkü Lannister'lar mağlup edilene kadar asla güvende olmayacağız. Ve çünkü adalete inanıyorum. Joffrey'nin kellesini kast ediyorsunuz. O bir başlangıç olur. Majesteleri, leydim. Kral Katili gece kaçmış. Nasıl? Nasıl? Bana doğru olmadığını söyle. Neden? Kızlar için. Bana ihanet ettin. Robb Hayır! İzin vermeyeceğimi biliyordun ama yine de yaptın. Bran ve Rickon, Kışyarı'nda esir. Sansa ve Arya ise John Wick 3 Parabellum 720p izle Kralın Toprakları'nda esir. Beş çocuğum var ve sadece bir tanesi özgür. Oğlunun yanında savaşan bir oğlumu kaybettim. Diğerini Kral Katili'nin zincirine kurban verdim. Çocukların esir diye ihanet mi ediyorsun? Kalbimi oyup Baba'ya sunardım eğer oğullarımın mezardan kalkıp bir hücreye girmelerine izin verseydi. Oğullarınız için yas tutuyorum lordum. Yasını istemiyorum. İntikamımı istiyorum. Ve onu benden çaldın. Jaime Lannister'ı öldürmek çocuklarınıza hayat satın aldırmazdı.

  John Wick 3 Parabellum Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?  Ama onu Kralın Toprakları'na iade etmek John Wick 3 Parabellum hdfilmcehennemi benimkilere alabilir. Jaime Lannister seni aptal yerine koydu. Konumumuzu zayıflattın. Kampımıza hoşnutsuzluk getirdin. Ve bütün işleri arkamdan çevirdin. Başında gece gündüz nöbetçi olsun. Robb. Kral Katili'nin peşine kaç adam yolladık? kişi Majesteleri. En hızlı atlarla kişi daha yollayın. Robb. Lanet olsun. Gün ışığında çok daha çirkinsin. Adın ne? Casterly Rock'tan Jaime Lannister, Tywin'in oğlu. Esir bir şövalye kendini esir tutanın kimliğini bilme hakkına sahiptir. Tarth'lı Brienne. Tarth, Tarth, Tarth. Hilaller ve yıldız yağmurları. Lord Selwyn Tarth. Senin baban. Erkek ve kız kardeşleriniz var mı leydim? Kralın Toprakları'na giden yol uzun. Birbirimizi tanıyalım. Hiç erkek tanıdınız mı? Bence tanımadınız. Kadın? At? Sizi kırmak istemedim leydim. Bağışlayın beni. Suçların affedilecek gibi değil Kral Katili. Niye benden bu kadar nefret ediyorsunuz? Size zarar verdim mi?

  Diğer Adları:

  John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  Yayın Tarihi:

  17 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Derek Kolstad

  Yorumlar (46)