John Wick 2 full hd izle
7.5 IMDB Puanı 843 Görüntülenme

John Wick 2 full hd izle

Artık emekliye ayrılmış, tetikçilik dünyasından uzaklaşmış köpeğiyle birlikte sakin bir hayat yaşamak isteyen John Wick (Keanu Reeves), kendini yine istemediği halde tehlikeli olayların ortasında bulur. Eski bir ortağının sayesinde bu kez İtalya ’nın başkenti Roma ’da dünyanın en ölümcül tetikçileriyle tek başına mücadele edecektir. Roma bir kez daha yanmak üzere iyi seyirler.
Not: 2 Ödül ve 3 Adaylık. Müzik: Tyler Bates, Joel J. Richard

John Wick 2 Türkçe dublaj izle Şimdi ceplerinizi boşaltın. Her şeyi o spor çantasına koyun yoksa cennetteki evleri boyayacaksınız. Hayır lütfen. Beş saniyeniz var. Dört Üç Tüm sahip olduğum bu. Benim de, yemin ederim. Ceplerinizi dışarı çıkarıp gösterin. Gördün mü? O telefonu kapat. Hoşça kalın. Beklerdim ki sen Sen Dolgu lastik. Lütfen içini göstermeme izin ver. Bir şey orada hareket ederse bir sıçan, bir fare bir yavru sivrisinek Allah’ın kapı zilini çalarsın. Motor kaputunu aç. Hepsi beklendiği gibi mi?

Kan hediyemiz. Anahtarlar. Brett, sen misin? Onaylandı. Dolaba bak, sana bir şey aldım. Dene onu. Bena aldığın her şey mükemmel uyar. Aldığın için teşekkürler. Bana yatakta teşekkür et. Ee, bugün hiç bir azınlığı dövdünüz mü? Sadece zamanı gelince yapıyoruz. Bu gerçekten çok lezzetliydi. Beğendiğine sevindim. Ve senin suskunluğuna bakınca bunun.. işin hakkında konuşamayacağın zamanlardan biri olduğunu mu çıkarmalı mıyım? Lütfen, suskunluğumdan anla. Açığa alınmış ve John Wick 2 hdfilmcehennemi teknik olarak sivil olsan bile mi? Suçlular, iki polis kenara atıldı diye yaptıklarını yapmayı bırakmaz. Ve yaptığımız şeyi sadece maaş için yapmıyoruz. Ne var? Senden daha akıllı birine blöf yapma. Bir gömlek daha akıllı.

John Wick 2 Filmi İzlemeli Miyim?

Theo Renzo’dan aldığım tatlıları gördün mü? Sadece kariyerini tehlikeye atacak bir şey yapma, lütfen. Yapmayacağım. Yedi bilinmeyenli denklem. Eğer Vogelmann ten rengi sıvanın içindeyse.. ve bir aracı varsa, bunlardan biri onun. Hala var mısın? En dış John Wick 2 konusu kenarda. Denise mi? Bir şeylerin doğru olmadığını tahmin etti. Ben hiç bir şey söylemedim. Yani? Nişan yüzüğünü aldım. Feinbaum’dan mı? Evet Tamam. Vasquez ve şeyi tutukladığımız gün bunu planlamıştım Zamanlama pek iyi değildi, ama Ben yine de teklif edecektim, bazı saçmalıkların.. özel hayatımı etkilemesine izin vermeyecektim, ama.. işindeki bir sorun yüzünden.. o gece kötü bir ruh hali içindeydi ve ben yapmadım. Ve sonra dün sen beni buraya getirdin, bu şeyi önerdin John Wick 2 filmi full izle ve benim de sikkafalı bir satıcıda para alma işi biraz aklıma yattı. Eğer risk çok büyük değilse. Ama biliyorsun, o gece Denise’i gördüğümde, o bir şeyden şüphelenmeden önce bile bu iş bitene kadar ona teklif edemeyeceğim bildiğim bir şeydi. Akşam yemeğinde sorularından kaçıyordum ve.. kuyumcuya gittiğimden beri.. ilk defa, evet diyeceğinden emin değilim. Seni eve bırakıyorum Henüz bir karar vermedim. Ben sadece düşünüyorum Saçmalık. Vermediğini düşünsen bile sen kararını verdin. Benden daha gençsin, daha çok seçeneğin var. Göreve geri döndüğümüzde yeni bir ortak iste muhtemelen seni bir gün çavuş yapacaklar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  John Wick: Chapter 2

  Yayın Tarihi:

  10 Şubat 2017

  Senaryo:

  Derek Kolstad, Derek Kolstad

  Ödüller:

  4 ödül & 4 Adaylık.

  Resimler

  "John Wick 2 full hd izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?