John Wick 1 full hd izle
7.3 IMDB Puanı 901 Görüntülenme

John Wick 1 full hd izle

Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wick ’in intikam öyküsünü anlatıyor. Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının önemli adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov ’un oğlu Josef Tasarov ’dur ve John ’un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick ’in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Not: 3 ödül ve 6 adaylık. Müzik: Tyler Bates, Joel J. Richard

John Wick 1 izle Ben yeni bir ortak istemiyorum. Ve sana nöbet işini bitireceğimi söylemiştim. Evet, takdir ediyorum. Ama bak, buna mecbur değilsin. Bu işe seni ben Sözüm bir mecburiyettir. Teşekkürler. İki yumurta salatası ve Sobrasada yemezsen seninkini John Wick 1 full izle de ben ödeyeceğim. Orada biri var. Adam park ediyor. Bu kardeşler sanki bir şeyler görmüş gibi. Evet, pek rahat görünmüyorlar. Sence Vogelmann’la mı birlikteler? Onun müşterileri mi? Yüzde yirmi. Daha çok belki arabulucu veya mali destekçi gibi birşey. Ve iki kök birası. Seçenek yok. Ridgeman? Vogelmann mı? Evet Ve daha önce gördüğümüz siyah adamlar. Batıya gidiyorlar. Emin misin? Gri bayanın bir burun sprayine ihtiyacı var. İzlediğimizi farkettirme. Bundan daha yavaş sürmek fark edilmemize neden olur. Bu bölgeyi pek iyi tanımıyorum. Batıda ne var? Bundan daha fazlası değil. Sonra paralı yol ve sonra okul bölgesi. Muhtemelen bunları boya kalemi çalmak için yapmıyor. Bazı hazırlık işleri olduğunu mu düşünüyorsun? Sence bunu yapmanın saati mi? Yüzde beş. Silahlar, Lastik patlatmak, uyarı yapmak, bu gibi şeyler için değil mi? Bir öncelik sırasını takip etmiyoruz.

John Wick 1 Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Bundan John Wick 1 Türkçe dublaj izle daha iyi bir cevaba ihtiyacım var. Şu an yeni bir bölgeye giriyoruz. Sisli gri bir manzara, ben tüm kendi sınırlarımı biliyorum.. ama seninkileri bilmiyor olabilirim. Bu yüzden en son orduda kullandığım.. bir ölüm makinesini kurmadan önce işi kolaylaştırmak için bir infazı planlamadığınızı duymak isterim. Kimseyi infaz etmiyoruz. Bu sınır, çok sağlam ve kesindir. Anlaştık. Şimdi kur şunu. Toplu taşıma şeridi. Siyah SUV tarafında sağdan. Bunun seni durdurmasına izin verme. İşin bugün yapılacağını mı düşünüyorsun? Bu işin ta kendisi.. İki şüpheli ve bir mahkum siyah adam şehir dışında şafaktan önce.. arabayla seyahate gidiyor. Belki de bu sadece bir ön hazırlık. Vogelmann içeri girdiğinde iki tane siyah evrak çantası taşıyordu. Bana söylemeyi unuttuğun başka bir şey var mı? Emin misin? Küçük bir şey, siyah adamlardan birinin bazuka taşıyor olması John Wick 1 (2014) 720p izle gibi. Hey. Saatlerdir senin havayı kirletmeni dinleyerek bekledim. Gözümden kaçtı. Tamam. Sanırım bütün bunlar olurken uyumama izin vermemeliydin.. ve tüm bu işleri ben yapmalıydım.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  John Wick

  Yayın Tarihi:

  24 Ekim 2014

  Senaryo:

  Derek Kolstad

  Ödüller:

  5 ödül & 8 Adaylık.

  Resimler

  "John Wick 1 full hd izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?