The Walking Dead 9. Sezon izle
Bu filme bi oy be!
8.3 IMDB Puanı 114 Yorum 17,757 Görüntülenme

The Walking Dead 9. Sezon izle

Kasabanın polis şefi Rick Grimes bir gün vurularak hastaneye kaldırılır; fakat o komadayken geçen sürede bildiği yaşam altüst olmuştur. Artık dünya, insan etiyle beslenen zombilerin insafına kalacak! Tabii birazcık insani duyguları kaldıysa... Atlanta'da kaostan sonra sessizce hayatta kalmaya çalışan küçük bir grup insanınsa, birbirlerinden başka tutunacak kimseleri yok...

The Walking Dead 9. Sezon izle Evet ama ben yapabilirim. Basına gidip onlara federallerin oğlumu bir uyuşturucu tacirine dönüştürdüğünü anlatırım, pazar gününe kadar manşetlerden düşmez. Akıllıca bir hamle olmaz. Ricky zor bir durumda. Takdir ediyorum ama buraya anlaşma yapmaya gelmedik. Burada fazla bir yetkimiz yok. Bu federal bir soruşturma değil. Büro da çocuğun uyuşturucu satmaya teşvik edildiğine dair her türlü iddiayı reddediyor. Bunu kendi başına yaptı ve yakalandı. Şimdi de müebbetle karşı karşıya. Ricky’ye bir fırsat sunmak istiyoruz, belki de bir çıkış yolu. Ne yapması gerekiyor? İçlerine bir ajan göndermek istiyoruz.

The Walking Dead 9. Sezon 1. Bölüm izle

Bunu yapabilirsen birilerine hüküm giydirebiliriz… Belki karşılığını ödeyebiliriz. O insanlar benimle konuşmayacak. Konuşabileceğin biri var. Babası, Gil Hill’e yakın birisi, valiyi saymıyorum bile. Cathy mi? Cathy kötü durumda. Kimsesi kalmadı. Bak Rick, sadece onunla konuş. Miami bağlantının şehre geldiğini ve büyük bir teslimat için korumaya ihtiyacı olduğunu söyle. Kızı onunla buluşmaya götür, babasını bilgilendir, The Walking Dead 9. Sezon izle tek parça sonrasını biz devralacağız. Young’ın peşinde değilsiniz, öyle değil mi? Valinin peşindesiniz. Cathy’yi suçlama gibi bir niyetimiz yok. Hedefimiz o değil. Sözde Boo da değildi. Boo hiçbir şey yapmadı ama yine de kıçını içeri tıktınız. Ricky, bir şans tanı, olmaz mı? İyi dinle, bu kıza karşı hislerin olduğunu biliyorum. Ama asıl iş Jackson gibileri yakalamak, değil mi?

The Walking Dead 9. Sezon Finali izle

Burada olmamızın en büyük sebeplerinden biri de o. Bence denemeye değer Rick. Ne düşünüyorsun şampiyon? Ne dersen onu yapacağım baba. Tam am. Yazılı bir şeye ihtiyacımız var, tamam mı? Bir tür sözleşme. Üzgünüm, bunu yapamayız Rick. Kâğıt üstünde bir şey olmazsa, Ricky sanki hapse girmemek için ne gerekiyorsa söylüyor gibi gözükecek. Yani ne demek istiyorsun? Bize güvenmeniz gerektiğini. Burada ne yapıyorsun Rick? Seninle görünemeyeceğimi biliyorsun. Sadece bir dakikan lazım Cath. Yapamam Rick. Büyük bir teslimat var ve yardımın gerekiyor Cath. Bu akşamın büyük haberi, FBI Detroit şehrinde The Walking Dead 9. Sezon 720p Full HD izle…

The Walking Dead 9. Sezon Sansürsüz Altyazılı izle

Piç herifler kamu rüşvet soruşturması başlattı. Hak ettiklerini buldular. Jimmy Harris de dâhil olmak üzere ‘ The Walking Dead 9. Sezon 1. Bölüm izle ‘ polis memuru keiepçeier içinde federal mahkemeye getirildi. Ayrıca valinin kayınbiraderi Wıllie Volsan da dâhil olmak üzere am sivil tutuklandı. Çeşitli emniyet kaynakları bize Beyaz Çocuk Rick lakabıyla da bilinen Rick Wershe Jr.’m teslimatını korumak amacıyla polislerin yardımını isteyen bir uyuşturucu taciri rolüne girmek için kefil olduğunu söyledi. Kaynaklar aynı zamanda Wershe’nin cinayet dedektifi Gil Hill’e ve ilişkisiz bir silahlı saldırıyı örtbas etmek için rüşvet verildiğine dair bilgi sağladığını söyledi. Bu da ne? Sorun yok babalık. Ben ve Ricky her şeyi çözdük. Federaller yargıçla işi çözdüler. Her şey yolunda. Açıkça güçlü düşmanlar edinen Wershe kokain suçlamalarından hüküm giyerse müebbetle karşı karşıya kalacak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Walking Dead

  Yayın Tarihi:

  31 Ekim 2010

  Senaryo:

  Frank Darabont, Angela Kang

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 67 ödül & 190 adaylık.

  Yorumlar (114)