Stranger Things izle
Bu filme bi oy be!
8.9 IMDB Puanı 832 Görüntülenme

Stranger Things izle

Fragmanda da görebileceğiniz gibi “Bir yaz her şeyi değiştirebilir.” motto olarak belirlenmiş. Fragmanda hemen hemen sevdiğimiz tüm karakterleri görebiliyor ve yeni sezondan detaylar yakalayabiliyoruz. Üçüncü sezonda da Upside Down’da karşımıza çıkan canavarlara bolca yer verilecek gibi duruyor. Stranger Things, yeni sezonda da doğaüstü ve insani tehditlerle dolu. Ana karakterler yaşlanmaya devam ettikçe, ergenlik karmaşası ve arkadaşlık ilişkileri, bu sefer Upside Down’dan çıkan her canavardan daha tehlikeli olacak gibi de duruyor.


Denizciler isyan etmiş olabilir. Belki. Beni niye buraya çağırdığını bilmiyorum. Hep aptal olduğumu söyler. Benden nefret eder. Belki herkese oranla daha az ediyordur. Sanmam. Belki sizi kıskanıyor. Neden kıskansın? Sansa. Minik güvercinimiz Stranger Things 3. Sezon 720p full hd altyazılı izle nereye uçtu diye merak ediyordum. Solgun görünüyorsun çocuğum. kırmızı çiçeğin hâlâ açıyor mu? Evet. Denk geldi, değil mi? Adamlar orada kan kaybedecek, sen burada kan kaybedeceksin. Leydi Sansa’ya şarap verin. Susamadım Majesteleri. Yani? Sana su ikram etmedim. O burada ne yapıyor? Sör llyn mi? Bizi korumak için burada. Baltalar o kapıları kırdığında burada olduğu için sevinebilirsin. Ama bizi koruyacak muhafızlarımız var. Para verdiğimiz muhafızlar. Şehir düşerse kapıdan ilk onlar çıkar. Adamlar bir seyisle bir hizmetçiyi kaçmaya çalışırken yakaladılar. Çalıntı bir at ve birkaç altın kupayla birlikte. Savaşın ilk hainleri.

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Onlarla Sör llyn ilgilensin. Kellelerini uyarı için ahırların dışında mızrağa takın. Küçük insanları sadık tutmanın tek yolu düşmandan çok senden korkmalarını sağlamaktır. Kraliçe Stranger Things 3. Sezon Tüm Bölümler türkçe dublaj izle olmayı umuyorsan bunu unutma. Onun bizi korumak için burada olduğunu söylediniz. Evet. Hainler hepimiz için tehlikedir. Şarap. Geldiler. Okçular yerlerine. Okçular, yerlerinize! Okçular! Yayları gerin! Yayları gerin! Hazır ol. Hazır ol! Ne yapıyorsun? Onlara saldırmalıyız! Hazır ol. Kayalar hazır! Hazır ol! Sadece bir gemi var. Gerisi nerede? Gerisi nerede? Tek bir gemi var. Okçular, hazır! Hazır olun! Yerleştir! Yerleşti ve hazır! Ger! Bekle.

Bekle. Güvertede kimse yok. Kayalar geliyor! Bekle. Ateş topu Geri çekilin! Geri çekilin! Matthos! Yere yat! Karaya çıkmaya hazırlanın. Majesteleri. Cüce küçük numarasını yaptı. Ateş topu. Sadece bir defa yapabilir. Kapılardan çok uzağız. Ateş, okçular Yüzlerce kişi ölecek. Binlerce. Benimle gelin ve bu şehri alın! Sansa, gel buraya küçük güvercin. Kraliçem. Ne yapıyorsun? Dua ediyorum Stranger Things 3. Sezon izle tek parça ilk 2 sezon dahil. Mükemmelsin, değil mi? Dua ediyorsun. Ne için dua ediyorsun? Tanrılar hepimize merhamet etsin diye. Oh. Hepimize mi? Evet, Majesteleri. Bana bile mi? Elbette Majesteleri. Joffrey’ye bile mi? Joffrey benim Kapa çeneni küçük aptal. Hepimize merhamet etsinler diye tanrılara dua ediyormuş.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Stranger Things

  Yayın Tarihi:

  15 Temmuz 2016

  Senaryo:

  Matt Duffer, Ross Duffer

  Ödüller:

  4 Golden Globe Adaylığı. Diğer 32 ödül & 114 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?