Alita Savaş Meleği full hd izle
Bu filme bi oy be!
7.6 IMDB Puanı 1,271 Görüntülenme

Alita Savaş Meleği full hd izle

Alita, kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde, tanımadığı bir gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita, yeni hayatına alışmaya çalışırken, Doktor Ido da onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır. Yeni arkadaşı Hugo ise Alita’nın geçmişini hatırlaması için, anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde eder. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita, arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.

Berbat bir ölüm. Ama o beni Alita Savaş Meleği indir itti. Ve kardeşimin göğsüne bastırmaya başladı. Bir daha, bir daha, bir daha. Ta ki kardeşim su tükürünceye kadar. Rhoyne’un yarısını kustu ve ağladı. Ve adam onun başına sarılıp sakin olmasını söyledi. Üç dişli mızrak taşıyan üç deniz adamı istiyor. Eski ailelerin beni niye küçümsediklerini anlıyorum. Öyle mi? Niye? Babam yengeç avcısıydı. Ve? Lord oğulları, yengeç avcısı oğullarıyla yemek yemeyi sevmez. Elimiz kokar. Fırtına Çıkmazı açlık çekerken o lordlar neredeydi? Çoğu kardeşiniz için cesaretle savaştı. Çoğu Deli Kral için savaştı. Arkandan seni aşağılayanları savunuyorsun. Kimi memnuniyetle yüzüme karşı konuşuyor. Biz unutulmuştuk.

Robert ve Ned Stark kahramanlardı. O gün iki şeye karar verdim. Diğer asil leydilerle dans ve balolar planlayarak yıllarımı harcamayacaktım. Ve yaşım geldiğinde asla köle bir şehirde tekrar yaşamayacaktım. Özür dilerim Majesteleri. Bana dertlerinizi anlattınız ama ben Alita Savaş Meleği filmi full izle çenemi tutamadım. Frey’lerin kızıyla evlenmek istemiyorum. Onunla evlenmenizi istemiyorum. Ama o köprüye ihtiyacınız var. Umarım çok güzel bir köprüdür. Vişnelerin hepsi ezilmiş ve hazırdı. Kapa çeneni. Şimdiye kadar turtaya konmuştur. Fırındadır. Sıcacık fırında. Kapa çeneni. Ne getirdin? Peynir daha iyisinden olabilirdi. Güzel sosislerden Alita Savaş Meleği fragman aldım.

Alita Savaş Meleği Filmi HD Çıktı Mı?

Nöbetçileri ne yapmamızı istedi? Söylemedi. Sadece, ”Kapıdan çıkılacak.” dedi. Nöbetçiler ne olacak? Nöbetçiler hakkında bir şey demedi. O kısmı unuttu mu? Sence de çok önemli bir kısım değil mi? Ona güvenmeliyiz. Güvenmek mi? Bizimle dövüşmesi için güvendin, serbest bıraktın ve kaçtı. Mutfağa dönmek istiyorum. Kapa çeneni. Korkuyorsan burada kal. Arry, yapma. Sal! Kur! Rüzgar kesilmezse bir günde Kralın Toprakları’nda oluruz. Devam eder mi? Rüzgar için söz veremem Majesteleri. Çekin! Sana hayranım Alita: Battle Angel full hd izle Sör Davos. Teşekkür ederim Majesteleri. Bunu duyduğuma sevindim. Bazı aptal soylular sana Soğan Şövalye deyip aşağıladıklarını sanıyor. Sende onu arman yapıyorsun, paltona işliyorsun, soğan bayrağı dalgalandırıyorsun. Oğlum değiştirmemi istiyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Alita: Battle Angel

  Yayın Tarihi:

  14 Şubat 2019

  Senaryo:

  James Cameron, Laeta Kalogridis, Yukito Kishiro

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?