The Walking Dead 3. Sezon izle
Bu filme bi oy be!
8.3 IMDB Puanı 5 Yorum 2,774 Görüntülenme

The Walking Dead 3. Sezon izle

Kaçak aylar sonra, grup federal bir hapishaneye sığındı, başka yerlerde Andrea'nın sağlığı bozulmaya başladı. Hershel'in durumu kötüleştikçe, Rick, Daryl ve T-Dog bir grup mahkumla ilgileniyor. Andrea ve Michonne, Vali adında biri tarafından yönetilen duvarlı bir topluluğa getirildi. Lori, cezaevi saldırıya uğradığında çalışmaya başlar. Michonne, Andrea'yı Woodbury'yi terk etmeye ikna etmeye çalışıyor. Rick başa çıkmak için mücadele ediyor. Andrea ve Michonne bölüm yolları. Daryl ve Maggie, bebek için yiyecek ve kıyafet bulmak üzere yola çıkıyor.

Tatiana! Affedersin. Özür dilerim. Tatiana? Bay Wayne. Ne kadar tatlısınız. Beni buldunuz. Umutsuzca Honey’yi arıyorum. Onu gördün mü? Pardon? Honey’yi arıyorum. Onu gördün mü? Honey? Evet. Nerede olduğunu bilmiyorum. Gelin, siz de katılın. Hayır, hayır. Yapamam. Teşekkürler. Hadi seni yaramaz, konga kuyruğuna ve sonsuz ahlaksızlığa katıl. Ben böyle iyiyim. Hadi ama yakışıklı. Rahatla. Honey? Honey? Yürüyen Ölüler 3. Sezon izle Yılı Cadılar Bayramı Gerçek Olaylara Dayanmaktadır Siz mi aradınız hanımefendi? Harika. Mükemmel bedendesiniz. Güzel. Tam olarak neyi söylediğinizi takip edemedim. Bu sizin uzmanlık alanınız efendim.

The Walking Dead 3. Sezon 1. Bölüm izle

Takip etmek. Benim de iyi olduğum zamanlar oldu. Hepimizin iyi zamanları vardır. Asıl sanat onları bir alışkanlık haline getirmekte. Bana Honey deyin. Nasılsın Honey? Dedektif Shoerope. Evet. Yetiştirmeniz gereken bazı şeyler mi var müfettiş? Şampanya? Teşekkür ederim. Ama görev başındayken içkiden uzak duruyorum. Boş verin onu. Henüz mesainiz The Walking Dead 3. Sezon izle başlamadı. Hadi, buyurun. Eğer ısrar ediyorsanız. Asla ısrar etmem, daima inat ederim. O zaman ben neyim? Anlamadım? Cadılar Bayramı kostüm partim için. Sizi korkunç hortlaklar yıllık kostüm yarışmasına hoş geldiniz. Saatin kaç olduğunu biliyorsunuz. Açıklamaya başlıyorum. Eğer isminizi söylersem adaysınız. O aylak tavrınızı sahneye getirin ve gerçek bir boogie-woogie alın. Davetlisiniz. Adaylarınız Candy Bay Fairweather. Bay Allbright. Honey. Kitty. Son ama bir o kadar değerli Bay Wayne. Doğru. Lütfen farkında olmadığınızı söylemeyin. Korkarım öyle. Çok yazık. Buyurun. Bir arı. Doğru.

The Walking Dead 3. Sezon Türkçe Dublaj izle

Cadılar Bayramını takviminize yazmalısınız. Muhteşem bir olay. Ayrıca benim doğum günüm. Neden? Mutlu yıllar dilerim. Bana yaşımı sormayacak mısın? Bir centilmen asla sormaz. Hanımlar da asla söylemez. Bir oda dolusu kostümüm var Dedektif Shoerope, muazzam bir koleksiyon gözleriniz için bir ziyafet. Kovboylardan yerlilere, korsanlara, denizcilere krallara ve kraliçelere polisler ve hırsızlara kadar. Ama sizin The Walking Dead 3. Sezon full hd izle için. Size neyin gerektiğini biliyorum. Sizin ellerinizdeyim. Dediğim gibi. Size mükemmel olacak. Aynı bedendesiniz. Siz ve benim… Aynı bedendeydiniz. Bir yıl önce, kocam ve ben tam olarak böyle dans pistine girmiştik. El eleydik, sizinle olduğu gibi. Tam bu anda. Her ne kadar hayal kırıklığına uğradığım bir yer olsa da kocam içkiyi biraz fazla hızlı tüketiyordu. Geldiğimde de söylediğim gibi, zevkle işi birbirine karıştırmak benim iş ahlakıma aykırıdır. O zaman kurallarınızı zevkle değiştirelim beyefendi. Sonuçta değerli kurallarınıza katkıda bulunuyor. Bu akşamı, The Walking Dead 3. Sezon full hd telifli dizi tam olarak rahmetli kocamınki gibi geçirmelisiniz. Ancak o zaman hakikati bulabilirsiniz. Tam bu anda “Sevgilim, git kendine yeni bir içki al” dememin ardından ayrıldık. Bilirsiniz, ben erkeğimi ıslak severim. Affedersiniz. İşte böyle. Seni arsız. Güçlü bir dokunuşa sahipsin Şerif.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Walking Dead

  Yayın Tarihi:

  31 Ekim 2010

  Senaryo:

  Frank Darabont, Angela Kang

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 67 ödül & 190 adaylık.

  Yorumlar (5)