Tatsız Tatil Türkçe dublaj izle
Bu filme bi oy be!
7.6 IMDB Puanı 592 Görüntülenme

Tatsız Tatil Türkçe dublaj izle

Eski dost olan bir grup kadın, bir arkadaşlarının 50. yaş gününü kutlamak için Napa'da bir hafta sonu geçirmeye gittiğinde geçmişte yaşanan gerginlikler su yüzüne çıkar.

Tatsız Tatil Türkçe dublaj izle Uyan! Flora’nın yardıma ihtiyacı var! Flora’nın zamanı geldi. Bunu hissedebiliyorum. Soğuğu hissedebiliyorum. Flora’nın zamanı geldi. Flora’nın yardıma ihtiyacı var. Hazırım. Bunu hissedebiliyorum. Soğuğu hissedebiliyorum. Hazırım, ama Lütfen, önce annemi görebilir miyiz? Işık birden parlar.. ve sonra bir kez daha gece olur. Işık geceleri asla geçmemeliydi. Bu durum değişecek. İşe yaramıyor. Şimdiye kadar elde ettiğin en büyük başarı gün. Alexander’ı gün sonra dirilttim. İstatistiksel olarak bu yıla denk geliyor. Ama test etmedin. Bu kullanmam gereken bir fırsat. Onlara bunu yapmana izin vermeyeceğim.

Tatsız Tatil Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Tatsız Tatil oyuncuları Hayır, çünkü onları ölüme mahkûm etmeyi tercih ederdin. Baba. Sorun yok. Biz sana güveniyoruz. Sen değil, Miles. Ne zaman yapacaksın? Bu gece. Eşyalarımı toplayacağım. Hepsini dağıtmanı istiyorum. Neden? Hiçbirine ihtiyacım olmayacak. Uzun bir süre. Hayır, olacak. Geri döndüğün zaman. Tamam. Ama bana bir söz ver, sen ve Miles buralarda olmazsanız.. yeniden diriltilmek istemiyorum. Sen Tatsız Tatil hd izle neden bahsediyorsun? Ailem olmadan, neden sonsuza kadar yaşamak isteyeyim ki? Yalnız olmayacaksın. Ben de kriptobiyoz için hazırım. Bak, geri döndüğünde çok eğleneceğiz. Lütfen beni dinle. Ben de kriptobiyozise girmeliyim. Bu gece. Flora’yla. Hayır, Miles, henüz değil. Daha zamanın var. Henüz vaktin gelmedi. Bu işte beraberiz, baba. Onun vakti geldiyse, benimde gelmiş demektir. Yalnız olmayacak.

Tatsız Tatil Filmi İzlemeli Miyim?

Tatsız Tatil konusu Orada onunla olacağım. Orada olacağız, onu birlikte izleyeceğiz. Biz bir takımız, Flora ve ben, ayrılmaz bir ikiliyiz. Holmes ve Watson gibi. Daha çok Vladimir ve Estragon. Seni bekleyeceğiz. Yani, bunun babama ne ifade ettiğini biliyorsun, değil mi? Godot. Selam, çocuklar, bakın ne buldum. Bly’den önceki hayat. Hatırlıyor musun? Anneniz ne kadar güzel bakın. Bizim için her zaman böyle kalacak. Güneşten, güneş sisteminin.. sonuna kadar uçmak istiyorum. Oort bulutu? Neden orada durdun? Neden diğer yıldızları, gezegenleri keşfetmiyoruz? Tüm Samanyolunu mu? Diğer galaksileri de Tatsız Tatil filmi full izle. Bütün evreni. Bu gezecek çok mil demek. milyar ışık yılı. Bunun ötesinde ne var? Gizleme. Kurnazlık. Bahane. Kriptobiyoz Sen uygun bir aday değilsin. Her odacık özel Sen bir dâhisin. Bir yolunu bul! Luke ve benim için. Ama önce.. kriptobiyoz odasını görmek istiyorum. Vizyonumun bir kanıtı. Ölüme karşı zaferim. Ama bu olağanüstü. tane yapmışsın. Luke, zamanımız geldi. Tüm acılarımızdan kurtulacağız. Yeniden dirilecek ve yenileceksin. Ve elimi tutmaya tekrar layık olacaksın.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Wine Country

  Yayın Tarihi:

  10 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Liz Cackowski, Emily Spivey

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?