Pokemon Dedektif Pikachu Türkçe dublaj izle
Bu filme bi oy be!
7.2 IMDB Puanı 1 Yorum 2,329 Görüntülenme

Pokemon Dedektif Pikachu Türkçe dublaj izle

Başarılı özel dedektif Harry Goodman esrarengiz bir şekilde kaybolur ve 21 yaşındaki oğlu Tim babasına neler olduğunu öğrenmek için kolları sıvar. Bu araştırmada Tim’e babasının eski Pokémon ortağı Dedektif Pikachu yardım eder. Pikachu esprili ve sevimli olduğu kadar iyi bir dedektiftir. Eşsiz bir şekilde birbirleriyle anlaşabildiklerini fark eden Tim ve Pikachu bu karmaşık sırrı çözmek için heyecan verici bir macerada güçlerini birleştirir. İnsanların ve Pokémonların birlikte yaşadığı Ryme Şehri’nin neon ışıklı sokaklarında ipuçları arayan ikili maceraları sırasında türlü türlü Pokémonlarla karşılaşır ve bu huzurlu hayatı yok edebilecek ve tüm Pokémon evrenini tehdit eden şoke edici bir komployu açığa çıkarır.

Çoğu komedyenin yaptığı bir şey yapardım. İğrenç davranışımın suçunu, bulunduğum şehre atardım. Bilirsiniz, şöyle derler: “Chicago, dün gece beni darmadağın ettin!” Bilirsiniz. Seyirciler de şöyle der: “Dün gece burada değildik ki.” “Denver! O yabancıyı Pokemon Dedektif Pikachu full hd izle kondomsuz becerttin bana. Çılgınsın, Denver!” “Silahlı soygun mu? Saçmalama, Philadelphia.” “Hayır, hanımefendi. Biz sizin için endişeliyiz.” Artık hepsi bitti. Çünkü hamileyim ulan! Evet, yaptım. İnanılmazım. Uzandım ve oldu, bitti. Genellikle, göz önündeki biri hamile kaldığında birkaç ay boyunca dedikoduları yapılır. Şişen karın alarmı vardır mesela. Değil mi? İkinci üç aylık dönemimdeydim. Hakkımda tek bir dedikodu çıkmadı. Sıfır. Fotoğrafım çekildi. Karnım dışarıda. “Amy burada!” dediler. Mutlu görünüyor. Bilmiyorum. İnsanlar hamile olduğumu öğrenince “Belli oluyor mu?” demeye başladı. “Normalden görünüyor. Sadece…

Pokemon Dedektif Pikachu Filmi Vizyona Girdi Mi?

Sadece Pokémon Detective Pikachu full izle korsesini çıkarmışa benziyor.” Hamilelik hakkında konuşulmayan bir sürü kural var. Hamileyken her fotoğrafta karnınızı avuçlamanız gerektiği nerede yazıyor? Çok itici, arkadaşlar. Her fotoğrafta. Burada… Sorun yok. Bazıları iki elle yapıyor. Ben “İyi bari.” dedim. Yapacağım ama hayatım boyunca yapmam. yaşında, ağzımda sigarayla böyle yapmam. Fotoğraflar ben de karnımı avuçluyorum ama biraz daha aşağıdan. Buraya kadar iniyorum. Başımı derde sokan yer Pokemon Dedektif Pikachu tek parça izle de burasıydı zaten. O sorular yok mu… “Kız mı, erkek mi? Ne geliyor?” Hemeroid. Başka sorusu olan? “Neye aşeriyorsun?” diye neden sorarlar? “Aşerdiğin bir şey var mı?” Çük! Sadece ben ve meleğim. Herkes karnımdaki şişliği görmek istiyor. Bütün olay o. “Göster şu şişliği, kaltak!” Bebek yüzünden göbek deliğimin şekli o kadar bozuldu ki bu gece üstüne iki yara bandı yapıştırmam gerekti. Bu kadarını beklemiyordunuz, değil mi? Biri bikini bölgesini ihmal etmiş. Ben… Size kiminle aynı dönemde hamile kalmanın keyifli olmadığını söyleyeyim: Meghan Markle’la. Sanırım hamilelik süremiz günü gününe aynı.

O, santimlik topuklar, enfes kıyafetlerle dolaşıyor ve… Karnında şişlik yok. Orada… Şişliğin olacağı yeri avuçluyor. Böyle… “Burası. Bebek burada olacak.” İnsanlar beni gördüklerinde “En zor kısmı son haftalar, değil mi?” diyor. “Kafası mı çıkıyor? Galiba bir kulak Pokemon Dedektif Pikachu Altyazılı izle gördüm. Kulak mı o?” Meghan Markle olsaydım… Aslında oyum çünkü artık Kraliçe’yle takılıyor. Takılıyor ve sohbet ediyorlar. Meghan olsaydım Kraliçe bana ne sorarsa sorsun, İngiliz aksanıyla konuşamıyorum ama şöyle bir şey söylese… “Biraz limon alır mıydın?” Eminim aynen böyle söylüyordur. Meghan olsaydım ne sorarsa sorsun şöyle cevap verirdim: “Evet, Kraliçem! Evet.” Şu anda altıma sıçmama ramak kaldı. Siz hiç… Bu gösteri çok özel olacak galiba. Yani içinde… Ne yapardım? Daha yeni başladık ve sizin uslu duracağınıza inandım.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Pokémon Detective Pikachu

  Yayın Tarihi:

  10 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Dan Hernandez, Benji Samit, Rob Letterman, Derek Connolly, Satoshi Tajiri, Dan Hernandez, Benji Samit, Nicole Perlman, Ken Sugimori, Junichi Masuda, Atsuko Nishida, Tomokazu Ohara, Haruka Utsui

  Yorumlar (1)