Düzenbazlar Türkçe dublaj izle
Bu filme bi oy be!
5.7 IMDB Puanı 1 Yorum 322 Görüntülenme

Düzenbazlar Türkçe dublaj izle

Başrolünde Steve Martin ile Michael Caine'in yer aldığı 1988 yapımı Dirty Rotten Scoundrels'ın bir uyarlaması olan The Hustle, iki dolandırıcı kadının maceralarını konu ediniyor. Hathaway ve Wilson'ın canlandırdığı karakterler kandırmacada usta olan iki kadındır. Biri daha düşük, diğeri daha yüksek standartlara sahip olan iki kadın, onlara zarar veren erkekleri alt etmek için birlikte çalışma kararı alır.
fragman rapid

Düzenbazlar Türkçe dublaj izle Kibir, zayıf bir zihinde her türlü kötülüğü yaratır. Jane Austen Çok az paket var. Bu kadar ödedin. Fiyat yükseldi. Gayle’in haberi var mı? Buna pek sevinmeyecek. Asıl Gayle bizim mutluluğumuzu düşünsün. Sorun ne, Clint? Ne güzel iş yapıyoruz. Piyasa kötü. Bak, fiyatını beğenmediysen, ürünleri başkasına verebilirler. Sen borsa analisti misin? Bu işi senin kadar istiyorum. Sürekli sorun çıkarıyorsun. Kararımız kesin. Müşterilere kendiniz satın. Bütün körfez mal bekliyor. Bunu göreceğiz. Portakal suyu. Size de bir kahve. İki kahvaltı menüsü, yumurtalar rafadan. İçecekleri getireyim The Hustle 1080p izle mi? Evet, lütfen. İçeceklerinizi hemen getiriyorum. Çok teşekkürler. Sağ olun. Teşekkürler, Marie. Sorun değil. Siparişinizi hemen alacağım. Sana üç gündür ulaşamıyorum. Julie. Ne? Yine başladık. Görünüşe göre sırf ben konuşacağım. Sana kaç kere söyleyeceğim? Artık onu unutma zamanın geldi. Bunları konuşmayı hiç istemiyorum. Beni buraya davet eden sensin. Eşyalarımı evinden çıkardım. Üzgünüm, seninle olamam. Hele de kocama hâlâ aşıkken. Önce, biraz gezeceğiz. Küreği al. Mezar kazmayı sevmiyorum, Gayle. Son teslimatta eksik çıktı. Ben de gerekeni yaptım. Bir dahakine beni karıştırma.

Düzenbazlar Filmi Vizyona Girdi Mi?

Düzenbazlar 720p izle “Eski” kocan. Her neyse. Seni kabul etmediğinde ne yapacaksın? Yalnız kalacağım. Etkileri ömür boyu sürecek kilo kaybı Plansız bir hedef, sadece hayaldir. Hedeflerinize ulaşma garantisi veren bir yol keşfettim. Bana katılırsanız, programım kilo vermenize faydası olacak tavır değişiklikleri sağlayacak. Örneğin; bizi zorla yemek yemeye iten şey nedir? Ne dersin? Kilo almakla hislerin arasında bir bağ var mı? Bunalımdayken daha çok yiyorum. Evet! Kesinlikle. Mutsuzken, rahatlatan yemekler isteriz. Hiç besin değeri olmasa bile, durmadan dondurma, çikolata veya pasta yeriz. Olumsuz hisleri The Hustle tek parça izle dengelediklerini sanırız. Ama bizi asıl mutsuz eden şey ne? Ne dersin? Bilsem burada olmazdım. Sorun değil. Haklısın. Bu yüzden buradayız. Mükemmel olmanız şart değil, çünkü mükemmel insan diye bir şey yoktur. Şu anda ne halde olursak olalım, çok daha iyi olabiliriz. Bu sefer ciddiyseniz; sahiden kilo vermek istiyorsanız, sizi hedeflerinize ulaştırabilirim. Patentli ve işlevi kanıtlanmış kilo verme hapımla. Supressall. Teşekkürler. Julie. Selam. Seni görmeye gelmedim. Uzun zaman oldu. Kasaba küçük, Thad. İstediğinde görüşebiliriz. İki şişe alayım. Hafta içine göre fena değil. Herhangi bir güne göre hiç fena değil. Alış fiyatını konuşmamız lazım.

Düzenbazlar Filmi full izle – indir

Düzenbazlar full hd izle Bunlardan kurtul. Lanet olsun. Gel! Missouri Şoför Ehliyeti Bu işi senin kadar istiyorum. Kararımız kesin. Sürekli sorun çıkarıyorsun. Thad. İkiz Ejderler Çin Lokantası Evde bir paket mentollü var. Arada bir, bir tane içiyorum ve seni hatırlatıyor. Neden kilo verme kliniğine geliyorsun? Kilo vermeliyim. Şunu keser misin? Bu yüzden ayrılmadık. Sağ olun. Sen orada çalışmaya başlamadan önce hiç kendimi düşünmezdim. Görünüşümde bir sorun varmış gibi hissettim. Kalori hesabı yapıp, toparlayabilirim. Belki bir hap alıp hayata dönebilirim. Zaman, sana asla yetemeyeceğimi gösterdi, Julie. Kendini küçümsüyorsun. Yanlışın var. İçime asla sindiremediğim şeyler yaptım. Kim olduğumu bilmiyorum. Eski halime nasıl döneceğimi de. Bak, o klinikten uzak durman, ikimiz için de daha iyi olur. Hoşça kal, Julie The Hustle izle. Bir şeyler var mı? İşimize yaramaz. Buster bir şey bulmuş. Neymiş? Köpeğim Buster, eve kuş ve sincap getiriyor. Hayvanları ağzında taşıyor. Ama onun bir suçu yok. Hediye getirdiğini sanıyor. Bu sabahki hediyesi de bu. İnsan kulağı. Bizi, bulduğu yere götürebilir mi? Durdurabilene aşk olsun. Doğru düzgün gömememişler. Günaydın, Şerif. Gözde stajyerim nasılmış? Kahve? Az önce içtim. Laboratuvar ne diyor? Parmak izi yok, sabıka yok. Kimse teşhis etmeye gelmedi. Hiç şaşırmadım. Cebinde bunu buldum. Sence anlamı nedir?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Hustle

  Yayın Tarihi:

  10 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Stanley Shapiro, Paul Henning, Dale Launer, Jac Schaeffer, Stanley Shapiro, Paul Henning, Dale Launer

  Etiketler

  :

  Yorumlar (1)