Deli Dumrul full hd izle
Bu filme bi oy be!
5.2 IMDB Puanı 664 Görüntülenme

Deli Dumrul full hd izle

Deli Dumrul’un hikayesini anlatan filmde Dumrul, kalbi aşkın ateşiyle yanmakta olan bir adamdır. Aşkı uğruna Azrail’e ve deniz korsanlarına kafa tutar. Sevdiği kız için türlü maceralarla boğuşan Dumrul, sevdiği kıza kavuşabilecek midir yoksa deniz korsanlarına yenilecek midir?
fragman rapid

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jim! Canım bunu depoya getir. Ama Luke 'a yardım etmem gerek. Luke iki dakika daha bekleyebilir. Ve lütfen dikkatli ol,tamam mı? Elbette, Mr. Sleeve. Bu çocuk. Eğer okuma yazmaya motorlara harcadığı zamandan daha fazlasını harcasaydı Bizim Jim'imiz olmazdı. Doğru, Mr. Sleeve? İyi bir noktaya Deli Dumrul filmi full izle değindin. İyi günler, Bayan Whaat. İyi günler, Mr. Sleeve. Wahşi Peki, Emma Bu sana iyi gelir. Sabah, Jim! Civatayı uzatırmısın? Çekiç? Tornavida! Tamamdır, benim kızım. Sanırım duş yapmalıyım. Neden benim rengim siyah? Ve sen, Bayan Whaat, Mr. Sleeve ve Kral Alfons benden farklısınız? Bizler böyle doğduk evlat. Yağ tenekesi Sadece numara yaptı, değil mi? Ne? Bayan Whaat benim annem. Kim bilir, belki herşey bir numaradır, Jim. Belki sen, ben, Ema gerçek değilizdir. Ama Bayan Whaat'ın seni sevmesi gerçek O numara değil.

  Deli Dumrul Filmi İzlemeli Miyim?  Luke, peki ben nereliyim? İyi Sabahlar. Luke, bu senin Kralın . çeyrek Alfons Oh, Majesteleri. Eğer mümkünse sizinle birşeyler konuşmak isterim. Evet, hemen. Kralla resmi bir görüşmem var. Gitsem iyi olur. Evet, haklı! Arkam Sevgili meslektaşım İnsanlara oy kullanma hakkı verilmesi hükümdarlar Deli Dumrul hdfilmcehennemi için ağır bir darbe oldu. Evet Sevgili meslektaşım. Gitmem lazım. İçeri gel! Beni görmek istediniz, Majesteleri. Sevgili Luke. Evet kesinlikle. Diz çök Unut bunu, Formalitelere vakit yok.Lütfen otur. Sevgili Luke. Dinle! Söylemek istediğim Dur! Morrowland belki minicik olabilir, ama diğer yerlerle aynı sorunları yaşıyor. Kirlilik, trafik sıkışıklığı ve aşırı nüfus. Ve bunun bir çözümü yok. Sadece yapmalıyız.

  Peki ne yapmalıyız? Söylemedim mi? Emma gitmeli. Ancak yıllarca süren hizmetini ve sadakatini takdir ettiğimizi belirtmek için, onu bu ödülle onurlandıracağız. Morrowland Madalyası. Emma gitmeli mi? Benimde söylediğim buydu. Asla! Luke? Emma veya Jim. Ama Jim sadece bir çocuk! Evet. Ama bu ne zamana kadar devam edecek? Belki birgün evlenmek ve bir ev sahibi olmak isteyecektir Bunu düşünmemiz lazım, Luke? Tren istasyonu Deli Dumrul bedava izle ve rayları gittiğinde, Jim'in istediği kadar boş alanı olacak Düşündüm de orada kalabilir. Evet, ama Emma için, hurdalıkta güzel sessiz bir yer bulacağız ve Orada hayatının geri kalanını huzur ve sükunet içinde geçirebilir. Sonuçta o oldukça yaşlı. Yani demek istediğim ben mükemmelim Mütevaziyim Pekala, her neyse.Luke? Luke? en onu bir çöp gibi dışarı atmak istiyorsun. Sırf kral olduğun için, istediğini yapabileceğini düşünüyorsun.

  Diğer Adları:

  Deli Dumrul

  Yayın Tarihi:

  01 Sep 2017

  Senaryo:

  Burak Aksak

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?